KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13967415
nr 1396 7415
Einar Torsslow
(1867-1932), Sverige
Signerad, daterad 1885, vintergård, 15x24, yttermått inklusive ram: 33x42, akvarell
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:31:42
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)